На репертоару

Народно позориште у Београду
октобар | субота | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Јован Стерија Поповић

октобар | субота | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Јован Стерија Поповић

октобар | недеља | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , Лудвиг Минкус

октобар | недеља | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Ксенија Поповић / Бојана Мијовић

октобар | понедељак | 19:30 | Велика сцена

СЕЋАЊЕ НА МИРУ СТУПИЦУ

октобар | понедељак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Николај Васиљевич Гогољ

октобар | уторак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Бранислав Нушић

октобар | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Албер Ками

октобар | среда | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепe Верди

октобар | среда | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Оскар Вајлд

октобар | четвртак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Фридрих Шилер

октобар | четвртак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , комедија Александра Југовића, НП Кикинда/НП у Београду

октобар | петак | 19:00 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепе Верди

октобар | петак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Милош Николић

октобар | субота | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , балет на музику Горана Бреговића

октобар | субота | 12:00 | Сцена "Раша Плаовић"

АРТЛИНК ФЕСТИВАЛ МЛАДИХ ТАЛЕНАТА, концерт – туба и клавир, гости са Брукнер конзерваторијума из Линца, Аустрија

октобар | субота | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Теренс Мек Нeли

октобар | недеља | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Ерик Е. Шмит

октобар | понедељак | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Ђакомо Пучини

октобар | понедељак | 00:00 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Тенеси Вилијамс

октобар | уторак | 19:30 | Велика сцена

ИВАНОВ, / ПРЕТПРЕМИЈЕРА, драма А. П. Чехова

октобар | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , по роману Т. Бернхарда, ауторски пројекат Маје Пелевић и Слободана Бештића

октобар | среда | 19:30 | Велика сцена

ИВАНОВ, /ПРЕМИЈЕРА, драма А. П. Чехова

октобар | среда | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Ерик Е. Шмит

октобар | четвртак | 19:30 | Велика сцена

ОТВАРАЊЕ X ИНТЕРНАЦИОНАЛНОГСИПОЗИЈУМА КОЛОПРАКТОЛОГА

октобар | четвртак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Т.М.Ригонат, по роману Ф.М.Достојевског

октобар | петак | 19:30 | Велика сцена

ИВАНОВ, драма А. П. Чехова

октобар | петак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Албер Ками

октобар | субота | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепе Верди

октобар | субота | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , трагикомедија Александра Поповића

октобар | недеља | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Вилијам Шекспир

октобар | недеља | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Жељко Хубач

октобар | понедељак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Љубомир Симовић

октобар | понедељак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Јован Стерија Поповић

октобар | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Николај Васиљевич Гогољ

октобар | среда | 00:00 | Велика сцена

У СУСРЕТ ПРАЗНИКУ, поклон концерт Београду омладинских оркестара Белорусије и Србије

октобар | среда | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Бранислав Нушић

октобар | четвртак | 11:00 | Велика сцена

СЕЋАЊЕ НА КАТАРИНУ ОБРАДОВИЋ

октобар | четвртак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

СИРАНО

октобар | петак | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепе Верди, /с гостом

октобар | петак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , трагикомедија Александра Поповића

октобар | субота | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Фридрих Шилер

октобар | субота | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Ђерђ Шпиро

октобар | недеља | 19:30 | Велика сцена

ИВАНОВ, драма А. П. Чехова

октобар | недеља | 20:00 | Сцена "Раша Плаовић"

ЈАПАНСКИ ТРАДИЦИОНАЛНИ ПЛЕС

октобар | понедељак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Јован Стерија Поповић

октобар | понедељак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Лукас Бeрфус

октобар | уторак | 19:30 | Велика сцена

ЖЕНЕ У D-МОЛУ / ДУГА БОЖИЋНА ВЕЧЕРА, / ПРЕМИЈЕРА, jeдночини балети; кореограф Раду Паклитару

октобар | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Љубомир Симовић

октобар | среда | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Жорж Бизе, /с гошћом

октобар | среда | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Жељко Хубач

октобар | четвртак | 19:30 | Велика сцена

ЖЕНЕ У D-МОЛУ / ДУГА БОЖИЋНА ВЕЧЕРА, jeдночини балети; кореограф Раду Паклитару

октобар | четвртак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

ЧЕХОВ ЈЕ ТОЛСТОЈУ РЕКАО ЗБОГОМ

октобар | петак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Синиша Ковачевић

октобар | петак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Оскар Вајлд

октобар | субота | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Ђакомо Пучини, /с гостима

октобар | субота | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Т.М.Ригонат, по роману Ф.М.Достојевског

октобар | недеља | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Аугуст Стриндберг

октобар | недеља | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Жан Ануј

октобар | понедељак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Александар Дима Син

октобар | понедељак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

ФИЛОЗОФСКИ ТЕАТАР, гост Тарик Али, разговор воде Срећко Хорват и Маја Пелевић

новембар | уторак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , Лудвиг Минкус

новембар | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Максим Горки

новембар | среда | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Ђоакино Росини

новембар | четвртак | 19:30 | Велика сцена

ЖЕНЕ У D-МОЛУ / ДУГА БОЖИЋНА ВЕЧЕРА, jeдночини балети; кореограф Раду Паклитару

новембар | петак | 19:30 | Велика сцена

ИВАНОВ, драма А. П. Чехова

новембар | субота | 19:00 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепе Верди

новембар | недеља | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Меша Селимовић

новембар | понедељак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Бранислав Нушић

Догађаји
  • 3.10. СЕЋАЊЕ НА МИРУ СТУПИЦУ - ГЛУМИЦУ ВЕКА
  • 8.10. АРТЛИНК ФЕСТИВАЛ МЛАДИХ ТАЛЕНАТА
  • 12.10. ИВАНОВ / ПРЕМИЈЕРА
  • 13.10. ОТВАРАЊЕ X ИНТЕРНАЦИОНАЛНОГСИПОЗИЈУМА КОЛОПРАКТОЛОГА
  • 19.10. У СУСРЕТ ПРАЗНИКУ, поклон концерт Београду омладинских оркестара Белорусије и Србије
  • 20.10. СЕЋАЊЕ НА КАТАРИНУ ОБРАДОВИЋ
  • 21.10. КЊИГА ДРУГА - Студентски град
  • 21.10. ТРУБАДУР, гостује диригент Паоло Белоли (Италија)
  • 23.10. ЈАПАНСКИ ТРАДИЦИОНАЛНИ ПЛЕС
  • 25.10. ЖЕНЕ У D-МОЛУ / ДУГА БОЖИЋНА ВЕЧЕРА / ПРЕМИЈЕРА
  • 26.10. КАРМЕН, гостује Тугба Декак (Турска) у улози Микаеле
  • 29.10. БОЕМИ, гостују диригент Филип Павишић и Далибор Ханзалек у улози Марсела (ХНК Осијек)
  • 31.10. ФИЛОЗОФСКИ ТЕАТАР, гост Тарик Али
Гостовања
  • 7.10. РОДОЉУПЦИ - МEС, Сарајево
  • 10.10. РОДОЉУПЦИ - Фестивал „Театар у једном дејству“, Младеновац
  • 11.10. ФРЕНКИ И ЏОНИ - Панчево
  • 22.10. РОДОЉУПЦИ - Вршачка позоришна јесен, Вршац
  • 26.10. МАРИЈА СТЈУАРТ - Вршачка позоришна јесен, Вршац
  • 28.10. ФРЕНКИ И ЏОНИ - сомборска премијера
О
Т
В
О
Р
И
Т
Е
На репертоару
Све
Велика сцена
Сцена "Раша Плаовић"
Драма
Опера
Балет
По Ут Ср Че Пе Су Не
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7