На репертоару

Народно позориште у Београду
јун | четвртак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , балет у кореографији Владимира Логунова, према роману Оскара Вајлда

јун | петак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Фридрих Шилер

јун | петак | 14:00 | Сцена "Раша Плаовић"

XXI ФЕСТИВАЛ КОРЕОГРАФСКИХ МИНИЈАТУРА, Селекција финалиста (улаз слободан)

јун | субота | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Бертолт Брехт

јун | субота | 20:00 | Сцена "Раша Плаовић"

XXI ФЕСТИВАЛ КОРЕОГРАФСКИХ МИНИЈАТУРА, Финале такмичарског програма

јун | недеља | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Синиша Ковачевић

јун | недеља | 20:00 | Сцена "Раша Плаовић"

XXI ФЕСТИВАЛ КОРЕОГРАФСКИХ МИНИЈАТУРА, Ревијални програм – јубилеј Смиљане Мандукић

јун | понедељак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Л. Н. Толстој

јун | уторак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , П. И. Чајковски

јун | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Тенеси Вилијамс, 50% попуста

јун | среда | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Франческо Чилеa, са гостима

јун | среда | 11:00 | Сцена "Раша Плаовић"

ДЕЧЈИ ДРАМСКИ ФЕСТИВАЛ, Предшколске установе „Дечји дани“

јун | среда | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

ФИЛОЗОФСКИ ТЕАТАР (Драма) , гостује Борис Буден, разговор води Срећко Хорват

јун | четвртак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , либрето, кореографија и режија Раду Поклитару

јун | четвртак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Александар Поповић

јун | петак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Коста Трифковић, 50% попуста

јун | петак | 19:00 | Сцена "Раша Плаовић"

СВЕЧАНА АКАДЕМИЈА, поводом Дана школе АРТИМЕДИЈА

јун | субота | 19:00 | Велика сцена

НОРМА / ПРЕМИЈЕРА, опера Вићенца Белинија

јун | субота | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Николај Васиљевич Гогољ, / представа посвећена др Браниславу Војиновићу (1892–1951), 50% попуста

јун | недеља | 12:00 | Велика сцена

X МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ МУЗИКЕ И ИГРЕ „АМАДЕУС“ , Kонцерт лауреата

јун | недеља | 20:00 | Велика сцена

(Драма) , Меша Селимовић

јун | недеља | 12:00 | Сцена "Раша Плаовић"

КОНЦЕРТ ДЕЧЈЕГ ХОРА „ХОРИСЛАВЦИ“,

јун | недеља | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Јован Стерија Поповић, / представа посвећена Драгомиру Јанковићу (1867–1944), 50% попуста

јун | понедељак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Синиша Ковачевић

јун | понедељак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

ЗАБАВА КОД МОЦАРТА, у извођењу Оперског студија „Борислав Поповић“, 50% попуста

јун | уторак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , Адолф Адам

јун | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Жан Ануј, 50% попуста

јун | среда | 19:00 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепе Верди, / представа посвећена Бранку Пивничком (1917–1983), гостује Елена Барамова као Елизабета

јун | четвртак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Љубомир Симовић

јун | петак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , балет на музику Горана Бреговића

јун | петак | 21:00 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Теренс Мек Нeли

јун | субота | 12:00 | Велика сцена

ПРОМОЦИЈА МОНОГРАФИЈЕ О ГОРДАНИ ЈЕВТОВИЋ, аутор Владимир Јовановић, издавачи МПУС, Народно позориште у Београду и PRESS CLUB

јун | субота | 19:00 | Велика сцена

(Опера) , opera Винчеца Билинија,

јун | субота | 21:00 | Сцена "Раша Плаовић"

ЧЕХОВ ЈЕ ТОЛСТОЈУ РЕКАО ЗБОГОМ, драма по тексту Мира Гаврана, у продукцији „YUGOART-а“

јун | недеља | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Вилијам Шекспир

јун | недеља | 21:00 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Александар Југовић

јун | понедељак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Синиша Ковачевић

јун | уторак | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепe Верди, са гостима

јун | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

СУМЊИВО ЛИЦЕ / ПРЕТПРЕМИЈЕРА, комедија Бранислава Нушића

јун | среда | 19:30 | Велика сцена

(Опера) , opera Винчеца Билинија,

јун | среда | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

СУМЊИВО ЛИЦЕ / ПРЕМИЈЕРА, комедија Бранислава Нушића

јун | четвртак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , П. И. Чајковски

јун | четвртак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

СУМЊИВО ЛИЦЕ , комедија Бранислава Нушића

јун | петак | 19:00 | Велика сцена

(Драма) , Јован Стерија Поповић

јун | петак | 21:00 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Лукас Бeрфус, 50% попуста

јун | субота | 19:00 | Велика сцена

(Опера) , Ђузепe Верди, са гостима

јун | субота | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

МЕЂУИГРЕ, комедија М. Сервантеса, дипломска представа III године глуме АЛУМ

јун | недеља | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Бранислав Нушић

јун | понедељак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

НУШИЋ –ТРИПТИХ , дипломска представа прве генерације студената Института за уметничку игру, Београд

јун | уторак | 19:30 | Велика сцена

(Балет) , на музику Војислава Вокија Костића

јун | уторак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Л. Н. Толстој

јун | среда | 19:30 | Велика сцена

МРТВЕ ДУШЕ, Н.В. Гогољ / АнаЂорђевић, гостује Народно позориште, Ниш

јун | среда | 20:00 | Сцена "Раша Плаовић"

ИЗ ЦИКЛУСА „ВЕЛИКАНИ БЕЛКАНТА“, вече посвећено Г. Доницетију, у организацији „Ars Kreativa“

јун | четвртак | 19:30 | Велика сцена

(Драма) , Коста Трифковић, 50% попуста

јун | четвртак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

ЦИЈАНИД У ПЕТ, драма Павела Кохоута, представа Академије лепих уметности и мултимедија (АЛУМ)

јун | петак | 20:00 | Велика сцена

ЗАВРШНИ ГАЛА КОНЦЕРТ

јун | петак | 12:00 | Сцена "Раша Плаовић"

МОНОЛОЗИ, завршни рад III године глуме Академије лепих уметности и мултимедија

јун | петак | 20:30 | Сцена "Раша Плаовић"

(Драма) , Ерик Е. Шмит, 50% попуст

Догађаји
  • 2.6. XXI ФЕСТИВАЛ КОРЕОГРАФСКИХ МИНИЈАТУРА Селекција финалиста (улаз слободан)
  • 3.6. XXI ФЕСТИВАЛ КОРЕОГРАФСКИХ МИНИЈАТУРА Финале такмичарског програма
  • 4.6. XXI ФЕСТИВАЛ КОРЕОГРАФСКИХ МИНИЈАТУРА Ревијални програм – јубилеј Смиљане Мандукић
  • 6.6. УСПАВАНА ЛЕПОТИЦА, Татјана Татић први пут у улози Принцезе Ауроре; додела Награде „Радомир Вучић“
  • 7.6. ФИЛОЗОФСКИ ТЕАТАР, гостује Борис Буден, разговор води Срећко Хорват
  • 7.6. AДРИЈАНА ЛЕКУВРЕР, гостују Горги Цуцковски (Македонија) у улози Мауриција и Мирјана Матић у улози Адријане
  • 7.6. ДЕЧЈИ ДРАМСКИ ФЕСТИВАЛ Предшколске установе „Дечји дани“
  • 9.6. СВЕЧАНА АКАДЕМИЈА, поводом Дана школе АРТИМЕДИЈА
  • 10.6. НОРМА / ПРЕМИЈЕРА
  • 10.6. ЖЕНИДБА / представа посвећена др Браниславу Војиновићу (1892–1951)
  • 11.6. КОНЦЕРТ ДЕЧЈЕГ ХОРА „ХОРИСЛАВЦИ“
  • 11.6. ЛАЖА И ПАРАЛАЖА / представа посвећена Драгомиру Јанковићу (1867–1944)
  • 11.6. X МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ МУЗИКЕ И ИГРЕ „АМАДЕУС“, концерт лауреата
  • 12.6. ЗАБАВА КОД МОЦАРТА, у извођењу Оперског студија „Борислав Поповић“
  • 14.6. ДОН КАРЛОС / представа посвећена Бранку Пивничком (1917–1983)
  • 17.6. СЕЋАЊЕ НА ГОРДАНУ ЈЕВТОВИЋ, аутор Владимир Јовановић, издавачи МПУС, Народно позориште у Београду и PRESS CLUB
  • 20.6. ТРАВИЈАТА, гостују Клер Кулен(САД) у улози Виолете и Алберто Мастромарино(Италија) у улози Ж. Жермона
  • 21.6. СУМЊИВО ЛИЦЕ / ПРЕМИЈЕРА
  • 24.6. МЕЂУИГРЕ, дипломска представа III године глуме Академије лепих уметности и мултимедија
  • 24.6. ОТЕЛО, гостују: Никола Китановски у улози Отела и Евгенија Јеремић у улози Дездемоне
  • 26.6. НУШИЋ – ТРИПТИХ дипломска представа прве генерације студената Института за уметничку игру, Београд
  • 28.6. ИЗ ЦИКЛУСА „ВЕЛИКАНИ БЕЛКАНТА“, вече посвећено Г. Доницетију, у организацији „Ars Kreativa“, под менторством Николе Китановског
  • 28.6. МРТВЕ ДУШЕ, Н.В. Гогољ / АнаЂорђевић, гостује Народно позориште, Ниш
  • 29.6. ЦИЈАНИД У ПЕТ, представа Академије лепих уметности и мултимедија
  • 30.6. МОНОЛОЗИ, завршни рад III године глуме Академије лепих уметности и мултимедија
  • 30.6. ЗАВРШНИ ГАЛА КОНЦЕРТ
Гостовања
  • 6.6. БИЗАРНО – Сусрети националних театара EX YU, Подгорица
  • 13.6. ИВАНОВ – МНТ ФЕСТ, Скопље
  • 16.6. БЕЛА КАФА – Позоришни маратон, Сомбор
  • 17.6. МАРИЈА СТЈУАРТ – Позоришни маратон, Сомбор
  • 20.6. ЛАЖА И ПАРАЛАЖА – СНП, Нови Сад
О
Т
В
О
Р
И
Т
Е
На репертоару
Све
Велика сцена
Сцена "Раша Плаовић"
Драма
Опера
Балет
По Ут Ср Че Пе Су Не
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30