ОПЕРА НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА У БЕОГРАДУ - ПОДЕЛЕ ЗА ДЕЦЕМБАР

ПОДЕЛЕ ЗА ДЕЦЕМБАР 2015.

 

РИГОЛЕТО 3. децембар у 19,30 часова

Војвода од Мантове 

Дејан Максимовић

Риголето

Драгутин Матић

Ђилда

Снежана Савичић Секулић

Монтероне

Вук Зекић

Чепрано

Михаило Шљивић

Грофица Чепрано

Слађана Стошић

Маруло

Павле Жарков

Борса

Игор Матвејев

Спарафучиле

Драгоњуб Бајић

Мадалена

Жељка Здјелар

Ђована

Наташа Рашић

Паж

Ана Шипка

Тамничар

Михаило Шљивић

Диригент: АНА ЗОРАНА БРАЈОВИЋ                   Бинска музика: СТЕФАН ЗЕКИЋ

 

 

ТОСКА 4. децембар у 19,30 часова

Тоска

Ана Рупчић

Каварадоси

Марио Малањини, к.г.

Скарпија

Миодраг Д. Јовановић

Црквењак

Михаило Шљивић

Анђелоти

Вук Матић

Сполета

Дарко Ђорђевић

Шароне

Александар Пантелић

Тамничар

Страхиња Ђокић

Пастир

Јована Белић

Диригент: ДЕЈАН САВИЋ                                    Бинска музика: СТЕФАН ЗЕКИЋ

 

 

КАРМЕН 13. децембар У 19,00 часова

Кармен

Драгана дел Монако

Микаела

Александra Стаменковић Гарсија

Дон Хозе

Јанко Синадиновић

Ескамиљо

Марко Калајановић

Фраскита

Невена Матић

Мерцедес

Љубица Вранеш

Ремендадо

Данило Стошић

Данкаиро

Павле Жарков

Моралес

Вук Зекић

Зунига

Михаило Шљивић

Диригент: АНА ЗОРАНА БРАЈОВИЋ                   Бинска музика: СТЕФАН ЗЕКИЋ

 

ТРАВИЈАТА 23. децембар у 19,30 часова

Виолета Валери 

Снежана Савичић Секулић

Алфред Жермон 

Дејан Максимовић

Жорж Жермон

Вук Зекић

Флора  Бервоа 

Жељка Здјелар

Анина  

Татјана Митић

Доктор Гренвил 

Свето Кастратовић

Барон Дуфол 

Павле Жарков

Гастон

Данило Стошић

Маркиз д’ Oбињи 

Михаило Шљивић

Диригент: МЛАДЕН ЈАГУШТ                               Бинска музика: СТЕФАН ЗЕКИЋ

 

 

ЧАРОБНА ФРУЛА 26. децембар у 19,00 часова

Сарастро 

Драгољуб Бајић

Тамино 

Живковић Марко

Беседник 

Ђорђе Томић

Краљица ноћи 

Александра Јовановић

Памина

Јелена Јањић

Прва дама 

Милица Стојчев

Друга дама 

Јелена Шкорић

Трећа дама 

Јелена Петровић

Први дечак 

Ана Шипка

Други дечак 

Јелисавета Цветковић

Трећи дечак 

Наташа Рашић

Папагено 

Владимир Андрић

Папагена 

Невена Матић

Моностатос 

Иван Дебељак

Први оклопник 

Михајло Оташевић

Други оклопник 

Страхиња Ђокић

Диригент: АНА ЗОРАНА БРАЈОВИЋ                 Бинска музика: ДИЈАНА ДИСКИЋ

 

 

СЛЕПИ МИШ 30. децембар у 19,30 часова

Габријел фон Ајзенштајн

Александар Дојковић

Розалинда

Ивана Петровић Гашић

Франк

Миодраг Маркосвки

Принц Орловски 

Жељка Здјелар

Алфред

Љубомир Поповић

Др Фалке

Љубодраг Беговић

Др Блинд

Дарко Ђорђевић

Адела

Иванка Раковић Крстоношић

Ида

Слађана Стошић

Диригент: ЗОРИЦА МИТЕВ ВОЈНОВИЋ

Прочитајте још архивираних вести