Опера Народног позоришта у Београду - поделе за јануар

ПЕПЕЉУГА  3. јануар у 19,30

ДОН РАМИРО

Марко Живковић

ДАНДИНИ

Марко Пантелић

ДОН МАЊИФИКО

Небојша Бабић, к. г.

КЛОРИНДА

Иванка Раковић Крстоношић

ТИЗБЕ

Ивана Живадиновић

АНГЕЛИНА

Љубица Вранеш

АЛИДОРО

Страхиња Ђокић

Диригент: Ана Зорана Брајовић                                                                               

 

СЕВИЉСКИ БЕРБЕРИН, 5. јануар у 19,30 

ФИГАРО

Љубодраг Беговић

АЛМАВИВА

Љубомир Поповић

РОЗИНА

Драгана Поповић

ДОН БАРТОЛО

Небојша Бабић, к. г.

ДОН БАЗИЛИО

Драгољуб Бајић

БЕРТА

Татјана Митић

ФЈОРЕЛО

Павле Жарков

ОФИЦИР

Предраг Глигорић

Диригент: Ђорђе Станковић                                                                     

 

СЛЕПИ МИШ 9. јануар у 19.30

Габријел фон Ајзенштајн

Александар Дојковић

Розалинда

Биљана Јовановић

Франк

Мирослав Марковски

Принц Орловски 

Жељка Здјелар

Алфред

Љубомир Поповић

Др Фалке

Марко Пантелић

Др Блинд

Синиша Радин

Адела

Иванка Раковић Крстоношић

Ида

Бранислава Бринић

Фрош

Андреја Маричић

Диригент: Зорица Митев Војновић     

 

НОВОГОДИШЊИ ГАЛА КОНЦЕРТ 13. јануар у 20,00

 

ТРАВИЈАТА, 16. јануар у  19,30

Виолета Валери 

Евгенија Јеремић

Алфред Жермон 

Дејан Максимовић

Жорж Жермон        

Драгутин Матић

Флора  Бервоа 

Жељка Здјелар

Анина  

Јована Николић

Доктор Гренвил 

Страхиња Ђокић

Барон Дуфол 

Мирослав Марковски

Гастон

Игор Матвејев

Маркиз д’ Oбињи 

Михаило Шљивић

Ђузепе

Синиша Радин

Комисионарио

Предраг Глигорић

Диригент: Ђорђе Павловић                                                                                

 

АИДА, 19. јануар у 19,00

АИДА

Јасмина Трумбеташ Петровић

АМНЕРИС

Сања Анастасиа, к. г.

РАДАМЕС

Јанко Синадиновић

АМОНАСРО

Миодраг Д. Јовановић

РАМФИС

Ненад Јаковљевић

КРАЉ

Драгољуб Бајић

СВЕШТЕНИЦА

Александра Петровић

ГЛАСНИК

Михаило Оташевић

Диригент: Дејан Савић                                                                                                  

 

ТОСКА  23. јануар у 19,30  

ТОСКА

Ана Рупчић

КАВАРАДОСИ

Душан Плазинић

СКАРПИЈА

Крум Галабов, к. г.

ЦРКВЕЊАК

Михаило Шљивић

АНЂЕЛОТИ

Вук Матић

СПОЛЕТА

Дарко Ђорђевић

ШАРОНЕ

Предраг Глигорић

ТАМНИЧАР

Свето Кастратовић

ПАСТИР

Невена Матић

Диригент: Дејан Савић                                                                     

 

БАЛ ПОД МАСКАМА, 26. јануар у 19,00  

Рикардо

Дејан Максимовић

Ренато

Драгутин Матић

Амелија

Јелена Радовановић

Оскар

Софија Пижурица

Улрика

Наташа Јовић Тривић

Силвано

Мирослав Марковски

Семјуел

Вук Матић

Том

Михаило Шљивић

Судија

Михаило Оташевић

Слуга

Синиша Радин

Диригент: Ана Зорана Брајовић                                                                                

 

КАРМЕН, 30. јануар у 19,00

Кармен      

Александра Ангелов

Микаела

Александра Стаменковић 

Дон Хозе   

Јанко Синадиновић

Ескамиљо   

Александар Стаматовић

Фраскита     

Невена Матић

Мерцедес

Ивана Живадиновић

Ремендадо

Дарко Ђорђевић

Данкаиро

Марко Пантелић

Моралес

Вук Зекић

Зунига

Вук Матић

Диригент: Зорица Митев Војновић                                                       

 

ЉУБАВНИ НАПИТАК, 2. фебруар у 19,30

АДИНА

Снежана Савичић Секулић

НЕМОРИНО

Дејан Максимовић

БЕЛКОРЕ

Владимир Андрић

ДУЛКАМАРА

Вук Матић

ЂАНЕТА

Александра Петровић

   Диригент:  Ђорђе Станковић                                                                                

 

 

Прочитајте још вести