Опера Народног позоришта у Београду - поделе за март

БАСТИЈЕН И БАСТИЈЕНА 8. март у 17 Сцена „Раша Плаовић“

БАСТИЈЕН

Синиша Радин

БАСТИЈЕНА

Милица Дамјанац

КОЛАС

Милош Милојевић

КОЛИНА

Бојана Бамбић

Госпођа прва виолина

 

Гђа-Гдин друга виолина

 

Господин виола

 

Гђа-Гдин виолончело

 

Господин обоа

 

Госпођа клавир

Невена Живковић

Диригент: Стефан Зекић                                                                            

 

КАРМЕН, 8. март 2020. у 19,00

Кармен      

Љубица Вранеш

Микаела

Марија Јелић

Дон Хозе   

Дејан Максимовић

Ескамиљо   

Миодраг Д. Јовановић

Фраскита     

Иванка Раковић Крстоношић

Мерцедес

Ивана Живадиновић

Ремендадо

Дарко Ђорђевић

Данкаиро

Павле Жарков

Моралес

Мирослав Марковски

Зунига

Вук Матић

Диригент: Дејан Савић   

НА УРАНКУ, 11. март 2020. у 19,30

Станка

Невена Бриџен

Раде

Марко Живковић

Анђа

Дубравка Филиповић

Реџеп

Вук Зекић

Мујезин

Михаило Оташевић

Глумац

Хаџи Ненад Маричић

Једна из народа

Драгана Томић Роксандић

Један из народа

Милан Панић

Један из народа

Милош Милојевић

Диригент:  Стефан Зекић   

 

ДОН ЂОВАНИ, 13. март у 19,30 – МАДЛЕНИАНУМ

Дон Ђовани

Владимир Андрић

Комендаторе 

Михаило Шљивић

Дона Ана

Биљана Јовановић

Дон Отавио

Марко Живковић

Дона Елвира

Катарина Јовановић

Лепорело

Сава Вемић

Мазето

Милан Обрадовић

Церлина

Софија Пижурица

Диригент: Ана Зорана Брајовић                 

 

ТРАВИЈАТА, 14. март 2020. у 19,30

Виолета Валери 

Снежана Савичић Секулић

Алфред Жермон 

Дејан Максимовић

Жорж Жермон        

Драгутин Матић

Флора  Бервоа 

Ивана Живадиновић

Анина  

Татјана Митић

Доктор Гренвил 

Страхиња Ђокић

Барон Дуфол 

Мирослав Марковски

Гастон

Михаило Оташевић

Маркиз д’ Oбињи 

Михаило Шљивић

Ђузепе

Синиша Радин

Комисионарио

Предраг Глигорић

Диригент: Дејан Савић                                                   

 

МАНОН ЛЕСКО, 22. март 2020. у 19,30

МАНОН ЛЕСКО

Ана Рупчић

ЛЕСКО

Вук Зекић

ВИТЕЗ ДЕ ГРИЈЕ

Јанко Синадиновић

ЖЕРОН

Александар Стаматовић

КРЧМАР

Милан Обрадовић

ЕДМОНДО

Дарко Ђорђевић

МУЗИЧАР

Ивана Живадиновић

УЧИТЕЉ ИГРАЊА

Милан Панић

ФЕЊЕРЏИЈА

Михаило Оташевић

НАРЕДНИК СТРАЖЕ

Михаило Шљивић

КАПЕТАН БРОДА

Милан Обрадовић

ВЛАСУЉАР

Лука Пређа

Диригент: Ђорђе Павловић                        

 

ТРУБАДУР,  25. март у 19,30

ЛЕОНОРА            

Сања Керкез

МАНРИКО               

Душан Плазинић

ГРОФ ЛУНА               

Драгутин Матић

АЦУЧЕНА 

Наташа Јовић Тривић

ФЕРАНДО                 

Ненад Јаковљевић

ИНЕС

Исидора Стевановић

РУИЗ

Михаило Оташевић

ГЛАСНИК

Синиша Радин

СТАРИ ЦИГАНИН

Предраг Глигорић

Диригент: Ана Зорана Брајовић                                                                

 

КАВАЛЕРИЈА РУСТИКАНА, 28. март у 19,30

САНТУЦА             

Жељка Здјелар

ТУРИДУ                

Душан Плазинић

АЛФИО                 

Александар Стаматовић

МАМА ЛУЧИЈА  

Тамара Никезић

ЛОЛА                   

Ивана Живадиновић

Диригент: Зорица Митев Војновић                  

 

ЉУБАВНИ НАПИТАК, 1. април у 19,30

АДИНА

Софија Пижурица

НЕМОРИНО

Дејан Максимовић

БЕЛКОРЕ

Владимир Андрић

ДУЛКАМАРА

Вук Матић

ЂАНЕТА

Иванка Раковић Крстоношић

Диригент: Ђорђе Станковић                                                                               

Прочитајте још вести