Опера Народног позоришта у Београду - поделе за новембар
29 октобар 2019
НА УРАНКУ, 4. новембар у 19,30
Станка |
Марија Јелић |
Раде |
Марко Живковић |
Анђа |
Свјетлана Ђокић |
Реџеп |
Михаило Шљивић |
Мујезин |
Милан Панић |
Глумац |
Хаџи Ненад Маричић |
Једна из народа |
Драгана Томић Роксандић |
Један из народа |
Михаило Оташевић |
Један из народа |
Милош Милојевић |
Диригент: Стефан Зекић
АИДА, 7. новембар у 20,00 – ГОСТОВАЊЕ У ЧАЧКУ
АИДА |
Ана Рупчић |
АМНЕРИС |
Наташа Јовић Тривић |
РАДАМЕС |
Душан Плазинић |
АМОНАСРО |
Александар Стаматовић |
РАМФИС |
Ненад Јаковљевић |
КРАЉ |
Михаило Шљивић |
СВЕШТЕНИЦА |
Татјана Митић |
ГЛАСНИК |
Михаило Оташевић |
Диригент: Ђорђе Павловић
БОЕМИ 14. новембар у 19,30
Родолфо |
Дејан Максимовић |
Марсел |
Владимир Андрић |
Шонар |
Љубодраг Беговић |
Колин |
Вук Матић |
Мими |
Невена Бриџен |
Мизета |
Иванка Раковић Крстоношић |
Беноа |
Михаило Шљивић |
Алсиндор |
Михаило Шљивић |
Парпињол |
Синиша Радин |
Цариник |
Предраг Глигорић |
Диригент: Дејан Савић
НА УРАНКУ, 15. новембар у 19,30
Станка |
Евгенија Јеремић |
Раде |
Марко Живковић |
Анђа |
Дубравка Филиповић |
Реџеп |
Вук Зекић |
Мујезин |
Михаило Оташевић |
Глумац |
Хаџи Ненад Маричић |
Једна из народа |
Наташа Радовановић |
Један из народа |
Милан Панић |
Један из народа |
Вук Радоњић |
Диригент: Стефан Зекић
БАСТИЈЕН И БАСТИЈЕНА 17. новембар у 12 Сцена „Раша Плаовић“
БАСТИЈЕН |
Синиша Радин |
БАСТИЈЕНА |
Милица Лалошевић |
КОЛАС |
Милош Милојевић |
КОЛИНА (глумица) |
Бојана Бамбић |
Госпођа прва виолина |
|
Гђа-Гдин друга виолина |
|
Господин виола |
|
Гђа-Гдин виолончело |
|
Господин обоа |
|
Госпођа клавир |
Нада Матијевић |
Диригент: Стефан Зекић
КАРМЕН, 20. новембар у 19,00
Кармен |
Драгана дел Монако |
Микаела |
Алекасандра Стаменковић |
Дон Хозе |
Јанко Синадиновић |
Ескамиљо |
Миодраг Д. Јовановић |
Фраскита |
Иванка Раковић Крстоношић |
Мерцедес |
Ивана Живадиновић |
Ремендадо |
Дарко Ђорђевић |
Данкаиро |
Павле Жарков |
Моралес |
Мирослав Марковски |
Зунига |
Михаило Шљивић |
Диригент: Зорица Митев Војновић
НАБУКО 27. новембар у 19,30
НАБУКО |
Никола Мијаиловић, к. г. |
АБИГАИЛА |
Сања Керкез |
ЗАКАРИЈА |
Иван Томашев |
ФЕНЕНА |
Љубица Вранеш |
ИСМАИЛ |
Александар Дојковић |
ПРВОСВЕШТЕНИК |
Михаило Шљивић |
АБДАЛО |
Михаило Оташевић |
АНА |
Марија Јелић |
Диригент: Ђорђе Павловић
ТРУБАДУР . 30. новембар у 19,30
ЛЕОНОРА |
Јасмина Трумбеташ Петровић |
МАНРИКО |
Јанко Синадиновић |
ГРОФ ЛУНА |
Жељко Андрић, к. г. |
АЦУЧЕНА |
Јелена Влаховић |
ФЕРАНДО |
Драгољуб Бајић |
ИНЕС |
Татјана Митић |
РУИЗ |
Михаило Оташевић |
ГЛАСНИК |
Синиша Радин |
СТАРИ ЦИГАНИН |
Предраг Глигорић |
Диригент: Ана Зорана Брајовић
КОШТАНА, 4. децембар у 19,30
Хаџи Тома |
Ненад Јаковљевић |
Ката |
Наташа Јовић Тривић |
Стојан |
Марко Живковић |
Стана |
Биљана Јовановић |
Арса |
Дарко Ђорђевић |
Васка |
Свјетлана Ђокић |
Митке |
Миодраг Д. Јовановић |
Коштана |
Софија Пижурица |
Гркљан |
Милан Обрадовић |
Салче |
Жељка Здјелар |
Марко |
Вук Радоњић |
Магда |
Дубравка Филиповић |
Софка |
Катарина Радовановић |
Коца |
Исидора Стевановић |
Први грађанин |
Михаило Оташевић |
Други грађанин |
Филип Вучић |
Трећи грађанин |
Милош Милојевић |
Полицаја |
Никола Микић |
Алил |
Милан Панић |
Асан |
Димитрије Илић |
Алтер его |
Олга Олћан |
Диригент: Ана Зорана Брајовић