Уметници

Директори

Јасмина Трумбеташ ПетровићДиректорка Опере, Првакиња Опере

Константин КостјуковВ.д. директор Балета, Првак Балета

Молина Удовички ФотезВ.д. директорка Драме, Драматуршкиња

Диригенти

Редитељи

Ана ГригоровићРедитељка Драме

Божидар ЂуровићРедитељ Драме

Јагош МарковићРедитељ Драме

Југ РадивојевићРедитељ Драме

Татјана Мандић РигонатРедитељка Драме

Продуценти

Бранкица КнежевићПродуценткиња у Балету

Гојко ДавидовићПродуцент у Балету

Јасмина УрошевићПродуценткиња у Драми

Маша Милановић МинићПродуценткиња у Опери

Немања КонстантиновићПродуцент у Драми

Драматурзи

Жељко ХубачДраматург

Прваци драме

Александра НиколићПрвакиња Драме

Борис КомненићПрвак Драме

Владан ГајовићПрвак Драме

Ивана ЖигонПрвакиња Драме

Игор ЂорђевићПрвак Драме

Љиљана БлагојевићПрвакиња Драме

Љубивоје ТадићПрвак Драме

Милан ГутовићПрвак Драме

Нада ШаргинПрвакиња Драме

Надежда БламПрвакиња Драме

Наташа НинковићПрвакиња Драме

Небојша ДугалићПрвак Драме

Радмила ЖивковићПрвакиња Драме

Слободан БештићПрвак Драме

Соња ЈауковићПрвакиња Драме

Стела ЋетковићПрвакиња Драме

Прваци опере

Александра АнгеловПрвакиња Опере

Ана Рупчић Првакиња Опере

Вјера Микић Мирановић Првакиња Опере

Владимир АндрићПрвак Опере

Гордана ТомићПрвакиња Опере

Дејан МаксимовићПрвак Опере

Драгана дел МонакоПрвакиња Опере

Драгољуб БајићПрвак Опере

Душан ПлазинићПрвак Опере

Иван ТомашевПрвак Опере

Јадранка ЈовановићПрвакиња Опере

Јелена ВлаховићПрвак Опере

Наташа Јовић ТривићПрвакиња Опере

Ненад ЈаковљевићПрвак Опере

Сања КеркезПрвакиња Опере

Софија ПижурицаПрвакиња Опере

Прваци балета

Ана ПавловићПрвакиња Балета

Бојана Жегарац КнежевићПрвакиња Балета

Далија Иманић СавићПрвакиња Балета

Денис КасаткинПрвак Балета

Душка ДрагичевићПрвакиња Балета

Јован ВеселиновићПрвак Балета

Јовица БегојевПрвак Балета

Константин ТешеаПрвак Балета

Мила ДрагичевићПрвакиња Балета

Ненад ЈеремићПрвак Балета

Светозар АдамовићПрвак Балета

Тамара Ивановић Првакиња Балета

Глумци

Вања Ејдус Глумица I

Вук КостићГлумац I

Зоран ЋосићГлумац I

Сена ЂоровићГлумица I

Бојана БамбићГлумица II

Дејана ГајдашГлумица II

Лидија ПлетлГлумица II

Сузана ЛукићГлумица II

Хана АнђелиГлумица II

Солисти опере

Александар СтаматовићПрвак Опере, Солиста Опере

Драгутин МатићСолиста Опере

Александар ДојковићСолиста Опере I

Александра Стаменковић Солисткиња Опере I

Вук МатићСолиста Опере I

Жељка ЗдјеларСолисткиња Опере I

Иванка Крстоношић РаковићСолисткиња Опере I

Љубодраг БеговићСолиста Опере I

Невена БриџенСолиста Опере I

Олга СавовићСолисткиња Опере I

Бранислав КосанићСолиста Опере II

Дарко ЂорђевићСолиста Опере II

Дубравка ФилиповићСолисткиња Опере II

Игор МатвејевСолиста Опере II

Љубица ВранешСолисткиња Опере II

Светлана ЛовчевићСолисткиња Опере II

Свето КастратовићСолиста Опере II

Татјана МитићСолисткиња Опере II

Александар МаневскиСолиста Опере III

Драгослав ИлићСолиста Опере III

Ивана ЖивадиновићСолисткиња Опере III

Миодраг МатићСолиста Опере III

Тамара НикезићСолисткиња Опере III

Солисти балета

Александар ИлићСолиста Балета I

Дејан КоларовСолиста Балета I

Ивана РадошевићСолисткиња Балета I

Милан РусСолиста Балета I

Милица БезмаревићСолисткиња Балета I

Милица Јевић ДрндаревићСолисткиња Балета I

Милош МаријанСолиста Балета I

Стеван Хаџи СлавковићСолиста Балета I

Анђела ЂаковићСолисткиња Балета II

Божин ПавловскиСолиста Балета II

Горан СтанићСолиста Балета II

Ивана КозомараСолисткиња Балета II

Игор ПасторСолиста Балета I, Солиста Балета II

Јасна ПауновићСолисткиња Балета II

Косовка ДрасларСолисткиња Балета II

Маја Варићак АнтићСолисткиња Балета II

Маргарета БатаСолисткиња Балета II

Марија БајчетићСолисткиња Балета II

Марија ВјештицаСолисткиња Балета II

Миља ЂурићСолисткиња Балета II

Олга Олћан МиљевићСолисткиња Балета II

Ружица СеленићСолисткиња Балета II

Сања НинковићСолисткиња Балета II

Светлана МарковићСолисткиња Балета II

Тамара Антонијевић СпасићСолисткиња Балета II

Дрина ПешићСолисткиња Балета III

Ивана ВеселиновићСолисткиња Балета III

Ивана Савић - ЈаћићСолиста Балета III

Игор КаракашСолиста Балета III

Инес ИвковићСолисткиња Балета III

Јовица МитровићСолиста Балета III

Љупка СтаменовскиСолисткиња Балета III

Маја ОстојинСолисткиња Балета III

Михајло СтефановићСолиста Балета III

Наташа НајманСолисткиња Балета III

Небојша СтанковићСолиста Балета III

Смиљана СтокићСолисткиња Балета III

Софија ФекетеСолисткиња Балета III

Срђан МихићСолиста Балета III

Татјана ПоповићСолисткиња Балета III

Хор

Невена ЖивковићКорепетиторка - стручна сарадница

Срђан ЈараковићКорепетитор - стручни сарадник

Татјана Шчербак-ПређаКорепетиторка Хора

Живорад ИлићОрганизатор Хора

Предраг ГлигорићОрганизатор Хора, Баритон

Бранислава ПљаскићИнспицијенткиња

Иван КруљацБаритон

Едит МакедонскаКонцертмајсторица, I Виолина

Оркестар

Ана ЂокићI Виолина

Дина БобићI Виолина

Ненад НецићI Виолина

Катарина ПрљаII Виолина

Лена ВасићII Виолина

Урош ЈовићII Виолина

Елизабета ВаргаВиолончело

Иван МитићВиолончело

Илона НецићВиолончело

Ирина СкориковВиолончело

Јасмина ВрбанићВиолончело

Тијана ИвановићВиолончело

Синиша ЈовановићВиолончело соло

Марио БелотиКонтрабас

Милош ЈевтићКонтрабас

Милош ПударКонтрабас

Светозар ВујићКонтрабас

Милош ДрагићКларинет

Игор ИлићТромбон

Марко ПерићУдараљке

Радош ЋапинУдараљке

Ансамбл

Ада РаспорЧланица ансамбла

Алекса ЈелићЧлан ансамбла

Ана ИванчевићЧланица ансамбла

Анђелка ДамјановићЧланица ансамбла

Бојана ЛекоЧланица ансамбла

Бранкица МандићЧланица ансамбла

Верица СтанојевићЧланица ансамбла

Гордана ЈеличићЧланица ансамбла

Давиде БуфонеЧлан ансамбла

Дејана ЗлатановскиЧланица ансамбла

Драгана ВујичићЧланица ансамбла

Душан МилосављевићЧлан ансамбла

Душанка КаличанинЧланица ансамбла

Жељко ГроздановићЧлан ансамбла

Ива ИгњатовићЧланица ансамбла

Ирена ЗборникЧланица ансамбла

Јелена МомировЧланица ансамбла

Јована МатићЧланица ансамбла

Јована НесторовскаЧланица ансамбла

Јованка ЗарићЧланица ансамбла

Кристина НиколовскиЧланица ансамбла

Лидија ДармановићЧланица ансамбла

Лидија ПавловићЧланица ансамбла

Љиљана ВелимировЧлан ансамбла

Маја СтојаковЧланица ансамбла

Маргарита ЧеромухинаЧланица ансамбла

Марина МилетићЧланица ансамбла

Марио ДилиђентеЧлан ансамбла

Марко ЛуциЧлан ансамбла

Маша ТадићЧланица ансамбла

Милена ИвићЧланица ансамбла

Милена ОгризовићЧланица ансамбла

Милош ЖивановићЧлан ансамбла

Милош КецманЧлан ансамбла

Мина РадаковићЧланица ансамбла

Мина РадојаЧланица ансамбла

Мирјана АтанасковићЧланица ансамбла

Нада СтаматовићЧланица ансамбла

Наталија БатаЧланица ансамбла

Немања СувачаревићЧлан ансамбла

Никола БјанкоЧлан ансамбла

Рафаеле ДилиђентеЧлан ансамбла

Ребека КлоуЧланица ансамбла

Сања ТомићЧланица ансамбла

Себастиан ХелдЧлан ансамбла

Силвија ЏуњаЧланица ансамбла

Тара Тодић ЦуркЧлан ансамбла

Татјана ТатићЧланица ансамбла

Тејлор КлоуЧлан ансамбла

Теодора СпасићЧланица ансамбла

Тијана ШебезЧланица ансамбла

Хелена ЈовановићЧланица ансамбла

Чедомир РадоњићЧлан ансамбла

Примењена уметност