На репертоару

 
 
 
 
 
Суб, 1. јан
Нед, 2. јан
Пон, 3. јан
Уто, 4. јан
Сре, 5. јан
Чет, 6. јан
Пет, 7. јан
Нед, 9. јан
Пет, 14. јан
Пон, 17. јан
Чет, 27. јан
Сре, 2. феб
Суб, 5. феб
ГАЛА КОНЦЕРТ ОРКЕСТРА НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА
ВУЦИ И ОВЦЕ <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ВУЦИ И ОВЦЕ (ОТКАЗАНО) комедија Александра Николајевича Островског

19:00 · Велика сцена
КРЦКО ОРАШЧИЋ <span>(ОТКАЗАНО)</span>

КРЦКО ОРАШЧИЋ (ОТКАЗАНО) балет П. И. Чајковског

19:00 · Велика сцена
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН <span>(ОТКАЗАНО)</span>

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН (ОТКАЗАНО) трагикомедија Душана Ковачевића

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
НОВОГОДИШЊИ ГАЛА КОНЦЕРТ
ИВАНОВ

ИВАНОВ драма Антона Павловича Чехова

19:00 · Велика сцена
КРЦКО ОРАШЧИЋ <span>(ОТКАЗАНО)</span>

КРЦКО ОРАШЧИЋ (ОТКАЗАНО) балет П. И. Чајковског

19:00 · Велика сцена
БЕЛА КАФА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

БЕЛА КАФА (ОТКАЗАНО) комедија Александра Поповића

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ОЖАЛОШЋЕНА ПОРОДИЦА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ОЖАЛОШЋЕНА ПОРОДИЦА (ОТКАЗАНО) комедија Бранислава Нушића

19:00 · Велика сцена
ИЛУЗИЈÆ <span>ОТКАЗАНО</span>

ИЛУЗИЈÆ ОТКАЗАНО комедија Пјера Корнеја

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ИЗБИРАЧИЦА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ИЗБИРАЧИЦА (ОТКАЗАНО) драма Косте Трифковића

19:00 · Велика сцена
ПУТ ВЕЛИКАНА

ПУТ ВЕЛИКАНА

по тексту Бошка Пулетића, гостује Центар за културу Пожаревац

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ТОСКА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ТОСКА (ОТКАЗАНО) опера Ђакома Пучинија

19:00 · Велика сцена
ЖЕНСКИ ОРКЕСТАР <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ЖЕНСКИ ОРКЕСТАР (ОТКАЗАНО) комедија Жана Ануја

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
НОРА - ЛУТКИНА КУЋА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

НОРА - ЛУТКИНА КУЋА (ОТКАЗАНО) драма Хенрика Ибзена

19:00 · Велика сцена
МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ <span>(ОТКАЗАНО)</span>

МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ (ОТКАЗАНО) драма Ерика Емануела Шмита

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
КРАЉИЦА МАРГО <span>(ОТКАЗАНО)</span>

КРАЉИЦА МАРГО (ОТКАЗАНО) балет на музику Горана Бреговића

ПРЕМИЈЕРНА ОБНОВА

19:00 · Велика сцена
ХАСАНАГИНИЦА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ХАСАНАГИНИЦА (ОТКАЗАНО) драма Љубомира Симовића

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
НОРМА

НОРМА опера Винченца Белинија

19:00 · Велика сцена
ОРЛАНДО <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ОРЛАНДО (ОТКАЗАНО) по роману Вирџиније Вулф, у драматизацији Тање Шљивар, писац завршног монолога Горан Ферчец

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ДАМА С КАМЕЛИЈАМА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ДАМА С КАМЕЛИЈАМА (ОТКАЗАНО) драма Александра Диме Сина

19:00 · Велика сцена
ЦАРСТВО МРАКА

ЦАРСТВО МРАКА драма Лава Николајевича Толстоја

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ВЕЛИКА ДРАМА <span>(ОТКАЗАНО)</span>

ВЕЛИКА ДРАМА (ОТКАЗАНО) драма Синише Ковачевића

19:00 · Велика сцена
КРЦКО ОРАШЧИЋ

КРЦКО ОРАШЧИЋ балет П. И. Чајковског

Маргарита Черомухина први пут у улози Маше

19:00 · Велика сцена
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН <span>ОТКАЗАНО</span>

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН ОТКАЗАНО трагикомедија Душана Ковачевића

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
КРВАВЕ СВАДБЕ, драма Федерика Гарсије Лорке / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ

КРВАВЕ СВАДБЕ, драма Федерика Гарсије Лорке / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ

копродукција Српског народног позоришта, Нови Сад и ЈУ „Град театар“, Будва (представа Игора Вука Торбице биће одржана у сарадњи са Српским народним позориштем у Новом Саду)

19:00 · Велика сцена
ВЛАСТ

ВЛАСТ комедија Бранислава Нушића, у адаптацији Милана Нешковића

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
МАМАЦ

МАМАЦ балет у кореографији Сање Нинковић

ПРОГРАМ - МЛАДИ КОРЕОГРАФИ

19:00 · Велика сцена
БАКХЕ - КРАТАК ПРЕГЛЕД РАСПАДА, трагедија Еурипида / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ  <span>(ОТКАЗАНО)</span>

БАКХЕ - КРАТАК ПРЕГЛЕД РАСПАДА, трагедија Еурипида / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ (ОТКАЗАНО)

гостује Македонски народни театар Битољ (представа Игора Вука Торбице биће одржана у сарадњи са Српским народним позориштем у Новом Саду)

19:00 · Велика сцена

"ДУО ЕДИТ"

концерт „Инспирације за виолину и харфу“, у оквиру Роси феста

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ТАРТИФ, по мотивима Молијерове драме / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ <span> </span>

ТАРТИФ, по мотивима Молијерове драме / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ

копродукција Народног позоришта Сомбор и Српског народног позоришта, Нови Сад (представа Игора Вука Торбице биће одржана у сарадњи са Српским народним позориштем у Новом Саду)

19:00 · Велика сцена
МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ

МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ драма Ерика Емануела Шмита

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ДОН ЖУАН, Жан Баптист Молијер / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ

ДОН ЖУАН, Жан Баптист Молијер / „Игорови дани“ - ОМАЖ ИГОРУ ВУКУ ТОРБИЦИ

гостује Народно позориште „Тоша Јовановић“, Зрењанин (представа Игора Вука Торбице биће одржана у сарадњи са Српским народним позориштем у Новом Саду)

19:00 · Велика сцена
ЖИВАН САРАМАНДИЋ СРПСКИ ШАЉАПИН - СЕЋАЊЕ

ЖИВАН САРАМАНДИЋ СРПСКИ ШАЉАПИН - СЕЋАЊЕ

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
КРЦКО ОРАШЧИЋ

КРЦКО ОРАШЧИЋ балет П. И. Чајковског

19:00 · Велика сцена
ЗЛИ ДУСИ

ЗЛИ ДУСИ Тања Мандић Ригонат, по роману Фјодора Михајловича Достојевског

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
НОРА - ЛУТКИНА КУЋА

НОРА - ЛУТКИНА КУЋА драма Хенрика Ибзена

19:00 · Велика сцена
НОЋНИ ПИСАЦ

НОЋНИ ПИСАЦ текст Јан Фабр, режија Јан Фабр

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
НЕЧИСТА КРВ

НЕЧИСТА КРВ Борисав Станковић/Маја Тодоровић

19:00 · Велика сцена
НОРА - ЛУТКИНА КУЋА

НОРА - ЛУТКИНА КУЋА драма Хенрика Ибзена

19:00 · Велика сцена
КРЦКО ОРАШЧИЋ

КРЦКО ОРАШЧИЋ балет П. И. Чајковског

19:00 · Велика сцена
ИВАНОВ

ИВАНОВ драма Антона Павловича Чехова

19:00 · Велика сцена