На репертоару

 
 
 
 
 
Суб, 25. сеп
Нед, 26. сеп
Пон, 27. сеп
Сре, 29. сеп
Суб, 2. окт
Нед, 3. окт
Пон, 4. окт
Чет, 7. окт
Пон, 11. окт
Сре, 13. окт
Чет, 14. окт
Суб, 16. окт
Пон, 18. окт
Уто, 19. окт
Суб, 23. окт
Пон, 25. окт
Уто, 26. окт
Чет, 28. окт
Пет, 29. окт
Суб, 30. окт
Нед, 31. окт
Пон, 1. нов
Уто, 2. нов
Чет, 4. нов
Пет, 5. нов
Суб, 6. нов
Нед, 7. нов
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ комедија Александра Николајевича Островског

ПРЕМИЈЕРА

20:00 · Велика сцена
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ комедија Александра Николајевича Островског

20:00 · Велика сцена
ГАЛА КОНЦЕРТ ФОНДАЦИЈЕ „ПОЛУЊИН
ИНТИМНОСТИ, докторски уметнички пројекат Анђелка Бероша

ИНТИМНОСТИ, докторски уметнички пројекат Анђелка Бероша

ГОСТУЈЕ АКАДЕМИЈА УМЕТНОСТИ НОВИ САД

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ

ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ драма Максима Горког

20:00 · Велика сцена
ГАЛА КОНЦЕРТ

ГАЛА КОНЦЕРТ

опере Народног позоришта

20:00 · Велика сцена
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН трагикомедија Душана Ковачевића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА

ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА опера Кристофа Вилибалда Глука

20:00 · Велика сцена
БЕЛА КАФА

БЕЛА КАФА комедија Александра Поповића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
НОЋНИ ПИСАЦ

НОЋНИ ПИСАЦ текст Јан Фабр, режија Јан Фабр

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА

ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА опера Кристофа Вилибалда Глука

20:00 · Велика сцена
НЕЧИСТА КРВ

НЕЧИСТА КРВ Борисав Станковић/Маја Тодоровић

20:00 · Велика сцена
КАБУЛ

КАБУЛ

по тексту Тонија Кушнера

20:30 · Амбијентална отворена сцена „Радионица“
ДАМА С КАМЕЛИЈАМА

ДАМА С КАМЕЛИЈАМА драма Александра Диме Сина

20:00 · Велика сцена
СЕДАМ СМРТНИХ ГРЕХОВА

СЕДАМ СМРТНИХ ГРЕХОВА балет у кореографији Игора Пастора

20:00 · Велика сцена
ИЛУЗИЈÆ

ИЛУЗИЈÆ комедија Пјера Корнеја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ комедија Александра Николајевича Островског

20:00 · Велика сцена
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ комедија Александра Николајевича Островског

20:00 · Велика сцена
ЖЕНСКИ ОРКЕСТАР

ЖЕНСКИ ОРКЕСТАР комедија Жана Ануја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ТОСКА

ТОСКА опера Ђакома Пучинија

20:00 · Велика сцена
МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ

МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ драма Ерика Емануела Шмита

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
УРУЧЕЊЕ НАГРАДЕ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ

УРУЧЕЊЕ НАГРАДЕ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ"

у организацији Фондације „Доситеј Обрадовић"

12:00 · Сцена „Раша Плаовић”
„ДРУГИ ВЕК ОПЕРЕ У БЕОГРАДУ“

„ДРУГИ ВЕК ОПЕРЕ У БЕОГРАДУ“

концерт поводом Дана ослобођења Београда и 101 године Опере Народног позоришта

20:00 · Велика сцена
ДОН КИХОТ

ДОН КИХОТ балет Лудвига Минкуса

20:00 · Велика сцена
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН трагикомедија Душана Ковачевића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ТАКО ЧИНЕ СВЕ, комична опера В. А. Моцарта

ТАКО ЧИНЕ СВЕ, комична опера В. А. Моцарта

ГОСТУЈЕ ФАКУЛТЕТ МУЗИЧКЕ УМЕТНОСТИ У БЕОГРАДУ

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ИЛУЗИЈÆ

ИЛУЗИЈÆ комедија Пјера Корнеја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН трагикомедија Душана Ковачевића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
АЛИСА

АЛИСА балет у кореографији Дејана Коларова

ПРОГРАМ - МЛАДИ КОРЕОГРАФИ / ПРЕМИЈЕРА

20:00 · Велика сцена
ОЖАЛОШЋЕНА ПОРОДИЦА

ОЖАЛОШЋЕНА ПОРОДИЦА комедија Бранислава Нушића

20:00 · Велика сцена
ЦАРСТВО МРАКА

ЦАРСТВО МРАКА драма Лава Николајевича Толстоја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ИЗБИРАЧИЦА

ИЗБИРАЧИЦА драма Косте Трифковића

20:00 · Велика сцена
ИЛУЗИЈÆ

ИЛУЗИЈÆ комедија Пјера Корнеја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ комедија Александра Николајевича Островског

20:00 · Велика сцена
ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ

ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ драма Максима Горког

20:00 · Велика сцена
ИВАНОВ

ИВАНОВ драма Антона Павловича Чехова

20:00 · Велика сцена
АЛИСА

АЛИСА балет у кореографији Дејана Коларова

ПРОГРАМ - МЛАДИ КОРЕОГРАДИ

20:00 · Велика сцена
ВЛАСТ

ВЛАСТ комедија Бранислава Нушића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ВЛАСТ

ВЛАСТ комедија Бранислава Нушића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”