На репертоару

 
 
Сре, 1. сеп
Чет, 2. сеп
Пет, 3. сеп
Суб, 4. сеп
Нед, 5. сеп
Пон, 6. сеп
Уто, 7. сеп
Сре, 8. сеп
Чет, 9. сеп
Пет, 10. сеп
Суб, 11. сеп
Нед, 12. сеп
Пон, 13. сеп
Сре, 15. сеп
Суб, 18. сеп
Нед, 19. сеп
Пон, 20. сеп
Уто, 21. сеп
Сре, 22. сеп
Суб, 25. сеп
Нед, 26. сеп
Суб, 2. окт
Нед, 3. окт
Пон, 4. окт
Уто, 5. окт
Чет, 7. окт
Пет, 8. окт
Суб, 9. окт
AN ONGOING SONG

AN ONGOING SONG

гостује позоришна трупа из Холандије, у оквиру 3. Београд PRIDE позоришног фестивала

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ПАЗИ НА ПРАЗНИНУ

ПАЗИ НА ПРАЗНИНУ

гостује ХНК Вараждин, у оквиру 3. Београд PRIDE позоришног фестивала

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ДОДЕЛА НАГРАДЕ

ДОДЕЛА НАГРАДЕ "ЗЛАТНА ЗНАЧКА"

у организацији Културно просветне заједнице Србије

12:00 · Сцена „Раша Плаовић”
УРУЧЕЊЕ НАГРАДЕ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ

УРУЧЕЊЕ НАГРАДЕ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ"

у организацији Фондације „Доситеј Обрадовић"

13:00 · Сцена „Раша Плаовић”
БИТЕФ ФЕСТИВАЛ НА СЦЕНИ НАРОДНОГ ПОЗРИШТА

БИТЕФ ФЕСТИВАЛ НА СЦЕНИ НАРОДНОГ ПОЗРИШТА

КОНФЕРЕНЦИЈА ОДСУТНИХ, гостује позоришна компанија Римини Протокол

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
БИТЕФ ФЕСТИВАЛ НА СЦЕНИ НАРОДНОГ ПОЗРИШТА

БИТЕФ ФЕСТИВАЛ НА СЦЕНИ НАРОДНОГ ПОЗРИШТА

КОНФЕРЕНЦИЈА ОДСУТНИХ, гостује позоришна компанија Римини Протокол

15:00 · Сцена „Раша Плаовић”
БИТЕФ ФЕСТИВАЛ НА СЦЕНИ НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА

БИТЕФ ФЕСТИВАЛ НА СЦЕНИ НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА

КОНФЕРЕНЦИЈА ОДСУТНИХ, гостује позоришна компанија Римини Протокол

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ драма Александра Николајевича Островског, у режији Егона Савина

ПРЕМИЈЕРА

20:00 · Велика сцена
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ драма Александра Николајевича Островског, у режији Егона Савина

20:00 · Велика сцена
ДОДЕЛА НАГРАДА

ДОДЕЛА НАГРАДА "БРАЋА КАРИЋ"

у организацији Фондације "Браћа Карић"

20:00 · Велика сцена
ГАЛА КОНЦЕРТ ФОНДАЦИЈЕ „ПОЛУЊИН
ДОДЕЛА НАГРАДЕ ЗА ПРОДУЦЕНТА ГОДИНЕ

ДОДЕЛА НАГРАДЕ ЗА ПРОДУЦЕНТА ГОДИНЕ

12:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ГОСТУЈЕ АКАДЕМИЈА УМЕТНОСТИ НОВИ САД

ГОСТУЈЕ АКАДЕМИЈА УМЕТНОСТИ НОВИ САД

ИНТИМНОСТИ, докторски уметнички пројекат Анђелка Бероша

20:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ

ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ драма Максима Горког

20:00 · Велика сцена
ГАЛА КОНЦЕРТ

ГАЛА КОНЦЕРТ

опере Народног позоришта

20:00 · Велика сцена
ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА

ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА опера Кристофа Вилибалда Глука

20:00 · Велика сцена
КАБУЛ

КАБУЛ

по тексту Тонија Кушнера

20:30 · Амбијентална отворена сцена „Радионица“