Na repertoaru

VASA ŽELEZNOVA I DRUGI

VASA ŽELEZNOVA I DRUGI drama Maksima Gorkog

20:00 · VELIKA SCENA
BLISKOST, drama Patrika Marbera

BLISKOST, drama Patrika Marbera

GOSTUJE FAKULTET SAVREMENE UMETNOSTI

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
GALA KONCERT

GALA KONCERT

opere Narodnog pozorišta

20:00 · VELIKA SCENA
LEČENjE DUŠE IN VIVO

LEČENjE DUŠE IN VIVO

Autorski projekat Hane Anđeli

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
BALKANSKI ŠPIJUN

BALKANSKI ŠPIJUN tragikomedija Dušana Kovačevića

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
ORFEJ I EURIDIKA

ORFEJ I EURIDIKA opera Kristofa Vilibalda Gluka

20:00 · VELIKA SCENA
ORFEJ I EURIDIKA

ORFEJ I EURIDIKA opera Kristofa Vilibalda Gluka

20:00 · VELIKA SCENA
LEČENjE DUŠE IN VIVO

LEČENjE DUŠE IN VIVO

Autorski projekat Hane Anđeli

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
NEČISTA KRV

NEČISTA KRV Borisav Stanković/Maja Todorović

20:00 · VELIKA SCENA
DAMA S KAMELIJAMA

DAMA S KAMELIJAMA drama Aleksandra Dime Sina

20:00 · VELIKA SCENA
SEDAM SMRTNIH GREHOVA

SEDAM SMRTNIH GREHOVA balet u koreografiji Igora Pastora

20:00 · VELIKA SCENA
ŽENSKI ORKESTAR

ŽENSKI ORKESTAR komedija Žana Anuja

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
TOSKA

TOSKA opera Đakoma Pučinija

20:00 · VELIKA SCENA
MALI BRAČNI ZLOČINI

MALI BRAČNI ZLOČINI drama Erika Emanuela Šmita

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
TAKO ČINE SVE, komična opera V. A. Mocarta

TAKO ČINE SVE, komična opera V. A. Mocarta

GOSTUJE FAKULTET MUZIČKE UMETNOSTI U BEOGRADU

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
URUČENjE NAGRADE „DOSITEJ OBRADOVIĆ

URUČENjE NAGRADE „DOSITEJ OBRADOVIĆ"

u organizaciji Fondacije „Dositej Obradović"

12:00 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
„DRUGI VEK OPERE U BEOGRADU“

„DRUGI VEK OPERE U BEOGRADU“

koncert povodom Dana oslobođenja Beograda i 101 godine Opere Narodnog pozorišta

20:00 · VELIKA SCENA
DON KIHOT

DON KIHOT balet Ludviga Minkusa

20:00 · VELIKA SCENA
BALKANSKI ŠPIJUN

BALKANSKI ŠPIJUN tragikomedija Dušana Kovačevića

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
ILUZIJÆ

ILUZIJÆ komedija Pjera Korneja

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
BALKANSKI ŠPIJUN

BALKANSKI ŠPIJUN tragikomedija Dušana Kovačevića

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
ALISA

ALISA balet u koreografiji Dejana Kolarova

PROGRAM - MLADI KOREOGRAFI / PREMIJERA

20:00 · VELIKA SCENA
INTIMNOSTI, doktorski umetnički projekat Anđelka Beroša

INTIMNOSTI, doktorski umetnički projekat Anđelka Beroša

GOSTUJE AKADEMIJA UMETNOSTI NOVI SAD

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
OŽALOŠĆENA PORODICA

OŽALOŠĆENA PORODICA komedija Branislava Nušića

20:00 · VELIKA SCENA
CARSTVO MRAKA

CARSTVO MRAKA drama Lava Nikolajeviča Tolstoja

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
IZBIRAČICA

IZBIRAČICA drama Koste Trifkovića

20:00 · VELIKA SCENA
NOĆNI PISAC

NOĆNI PISAC tekst Jan Fabr, režija Jan Fabr

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
ILUZIJÆ

ILUZIJÆ komedija Pjera Korneja

20:30 · SCENA RAŠA PLAOVIĆ
VUCI I OVCE

VUCI I OVCE komedija Aleksandra Nikolajeviča Ostrovskog

20:00 · VELIKA SCENA
VASA ŽELEZNOVA I DRUGI

VASA ŽELEZNOVA I DRUGI drama Maksima Gorkog

20:00 · VELIKA SCENA
IVANOV

IVANOV drama Antona Pavloviča Čehova

20:00 · VELIKA SCENA
ALISA

ALISA balet u koreografiji Dejana Kolarova

PROGRAM - MLADI KOREOGRAFI

20:00 · VELIKA SCENA