Na repertoaru - Događaji

Događaji

  • 1.4

    ORLANDO I / PREMIJERA , po romanu Virdžinije Vulf, u dramatizaciji Tanje Šljivar, uz saradnju Gorana Ferčeca, u 19 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 2.4

    ORLANDO II / PREMIJERA , po romanu Virdžinije Vulf, u dramatizaciji Tanje Šljivar, uz saradnju Gorana Ferčeca, u 19 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 3.4

    GALA VEČE BALETA NARODNOG POZORIŠTA, u 19 časova, Velika scena

  • 4.4

    „100 GODINA OPERE NARODNOG POZORIŠTA“, promocija knjige Vladimira Jovanovića i svečani koncert, u 19 časova, Velika scena

  • 8.4

    „VIOLONČELO I SERENADA“, koncert ansambla drvenih duvača i violončela sa solistima Opere Narodnog pozorišta, u 19 časova, Velika scena

  • 8.4

    ROMI KOJI SU UČINILI SVET BOLjIM MESTOM, svečana akademija povodom Međunarodnog dana Roma, u organizaciji udruženja „Romag“, u 18 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 9.4

    GOSTUJE FAKULTET SAVREMENE UMETNOSTI MONOLOGOM KROZ DRAMSKU LITERATURU, igraju studenti I godine mastera glume u klasi prof. Vide Ognjenović, u 18.00 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 10.4

    MLADI POZORIŠNI EKSPERTI, od 17 do 19 časova, Probna sala V sprat

  • 11.4

    MLADI U OPERI, scene iz opera u izvođenju polaznika operskog studija „Borislav Popović“, u 12 časova, Velika scena

  • 11.4

    „V’ISSI D’ARTE...“ (ŽIVEH OD UMETNOSTI...), koncert u izvođenju solista, hora i orkestra Opere Narodnog pozorišta, u 19 časova, Velika scena

  • 14.4

    BALKANSKI ŠPIJUN / 50-ta predstava, drama Dušana Kovačevića, u 18.30 časova, Velika scena

  • 15.4

    „VIRDžINIJA VULF: ORLANDO I INTERPRETACIJE“ (Orlando - prateći program), u 18 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 17.4

    BRAS ANSAMBL, operska i koncertna muzika u izvođenju članova orkestra hora i solista Opere Narodnog pozorišta, u 19 časova, Velika scena

  • 17.4

    „RUNO: MATINE“ (Orlando - prateći program), u 18 časova, Muzej Narodnog pozorišta

  • 21.4

    NARODNO POZORIŠTE I FRANKOFONIJA, javno čitanje francuskih savremenih pisaca „HimeN“ autora Lusi Depo, u 18.30 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 22.4

    GOSTUJE FAKULTET DRAMSKIH UMETNOSTI MALO BLAGO, Elejn Marfi, diplomski ispit Nevene Mijatović, u 19 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 24.4

    GOSTUJE FAKULTET MUZIČKE UMETNOSTI U BEOGRADU SLUŽAVKA GOSPODARICA, opera Đ. B. Pergolezija, u 19 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 27.4

    GOSTUJE FAKULTET DRAMSKIH UMETNOSTI KAVKASKI KRUG KREDOM, B. Breht diplomska predstava studenata IV godine glume u klasi prof. Marije Milenković i stručnog saradnika Marije Bergam, u 19 časova, Scena „Raša Plaović“

  • 28.4

    MIKELANĐELO / PREMIJERA, balet u koreografiji i režiji Maria Radačovskog (gost iz Češke), u 19 časova, Velika scena