Na repertoaru - Događaji

Događaji

  • 1.4

    NIŠTA NEĆEMO ZABORAVITI dramatizacija Tijane Grumić po motivima proze Vere Cenić, gostuje pozorište „Bora Stanković“ Vranje u okviru manifesticije „Dani Vranja u Beogradu“, Velika scena u 19.30 časova

  • 3.4

    SLEPI MIŠ opereta Johana Štrausa, u produkciji Fakulteta muzičke umetnosti i Fakulteta primenjenih umetnosti, povodom obeležavanja Svetskog dana studenata, Velika scena u 19.30 časova

  • 5.4

    AB (INTRA) u koreografiji Rafaela Bonačele, gostuje Sidnejska kompanija igre, u okviru Beogradskog festivala igre, Velika scena u 20 časova

  • 6.4

    AB (INTRA) u koreografiji Rafaela Bonačele, gostuje Sidnejska kompanija igre, u okviru Beogradskog festivala igre, Velika scena u 20 časova

  • 6.4

    „INTERMECO“ koncert muzike za flautu i harfu, Vanja Đorđević i Gorana Ćurgus sa gostima, Foaje II galerije u 18 časova

  • 7.4

    „ZVEZDA PLAVA - ZVEZDA PRAVA!“ Inkluzivni hor „Ison“ i prijatelji i Dečiji hor hrama Sv. Georgija, gosti koncerta grupa „Neverne bebe“, organizator: udruženje „Deca bez granica“, Klinika za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu, Institut za istraživanje i razvoj dobrih praksi (WBI) Scena „Raša Plaović“ u 18 časova

  • 13.4

    KONGRES UDRUŽENjA ENDODONISTA SRBIJE Velika scena od 9 do 15 časova

  • 13.4

    SVE MOJE HEROINE koncert Jasmine Trumbetaš Petrović, proslava 30 godina umetničkog rada, Velika scena u 20 časova

  • 14.4

    OTVORENA VRATA PREDŠKOLSKI I OSNOVNOŠKOLSKI UZRAST u 10 časova ODRASLI u 12 časova

  • 16.4

    ŽIZELA balet Adolfa Adama, gostuju Ana Cigankova i Giorgi Potshišvili, prvaci Nacionalnog baleta iz Amsterdama, Velika scena u 19.30 časova

  • 18.4

    ŽIZELA balet Adolfa Adama, gostuju Ana Cigankova i Giorgi Potshišvili, prvaci Nacionalnog baleta iz Amsterdama, Velika scena u 19.30 časova

  • 23.4

    SVEČANA AKADEMIJA „UČITELj DOSITEJ“ u organizaciji Zadužbine „Dositej Obradović“, Velika scena u 20 časova

  • 24.4

    KONCERT Katedre za solo pevanje Fakulteta muzičke umetnosti Scena „Raša Plaović“ u 20 časova

  • 29.4

    „OSVIT“ koncert kamerne muzike, Dušica Blaženović (violina), Marko Bogdanović (klavir) i Pavle Popović (violončelo), Foaje II galerije u 17 časova

  • 30.4

    IVANOV / 50-ta predstava, drama Antona Pavloviča Čehova, Velika scena u 19.30 časova

  • 30.4

    UPOTREBA ČOVEKA, po tekstu Aleksandra Tišme u režiji Borisa Liješevića, koprodukcija Novog tvrđava teatra, Budva grad teatra, Novosadskog pozorišta i East West centra iz Sarajeva, Scena „Raša Plaović“ u 20.30 časova