ОПЕРА НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА У БЕОГРАДУ - ПОДЕЛЕ ЗА НОВЕМБАР

ФИГАРОВА ЖЕНИДБА, 3. новембар 2015. у 19,00

ГРОФ

Вук Зекић

(Владимир Андрић)

СУЗАНА

Софија Пижурица

(Снежана Савичић Секулић)

ГРОФИЦА

Александра Стаменковић Гарсија

ФИГАРО

Небојша Бабић, к. г.

КЕРУБИН

Жељка Здјелар

(Љубица Вранеш)

МАРЦЕЛИНА

Иванка Раковић Крстоношић

БАРТОЛО

Драгољуб Бајић

БАЗИЛИО

Данило Стошић

ДОН КУРЦИО

Игор Матвејев

БАРБАРИНА

Јована Белић

АНТОНИО

Павле Жарков

  Диригент: Стефан Зекић                        Корепетитор: Срђан Јараковић

 

КАРМЕН 7.новембар 19,00

Кармен      

Александра Ангелов

Микаела

Александра Стаменковић Гарсија

Дон Хозе   

Јанко Синадиновић

Ескамиљо   

Александар Стаматовић

Фраскита     

Невена Матић

Мерцедес

Љубица Вранеш

Ремендадо

Данило Стошић

Данкаиро

Павле Жарков

Моралес

Александар Пантелић

(Вук Зекић)

Зунига

Вук Матић

  Диригент: Зорица Митев Војновић         Бинска музика: Стефан Зекић

 

ФИГАРОВА ЖЕНИДБА, 15. новембар 2015. КРАЈОВА

ГРОФ

Вук Зекић

(Владимир Андрић)

СУЗАНА

Софија Пижурица

(Снежана Савичић Секулић)

ГРОФИЦА

Александра Стаменковић Гарсија

ФИГАРО

Небојша Бабић, к. г.

КЕРУБИН

Љубица Вранеш

МАРЦЕЛИНА

Иванка Раковић Крстоношић

БАРТОЛО

Драгољуб Бајић

БАЗИЛИО

Данило Стошић

ДОН КУРЦИО

Игор Матвејев

БАРБАРИНА

Јована Белић

АНТОНИО

Павле Жарков

  Диригент: Стефан Зекић                        Корепетитор: Срђан Јараковић

 

ЛУЧИЈА ОД ЛАМЕРМУРА 17. новембар у 19,00

Енрико

Марко Калајановић

Лучија

Снежана Савичић Секулић

Едгардо

Дејан Максимовић

Артуро

Дарко Ђорђевић

Рајмондо

Вук Матић

Алиса

Тамара Никезић

Нормано

Игор Матвејев

  Диригент: Зорица Митев Војновић  

 

ОТЕЛО – ПРЕМИЈЕРА, 22. новембар 2015. у 19,00

ОТЕЛО

Душан Плазинић

ДЕЗДЕМОНА

Јасмина Трумбеташ Петровић

ЈАГО

Миодраг Д. Јовановић

ЕМИЛИЈА

Љубица Вранеш

КАСИО

Ненад Чича

РОДРИГО

Слободан Живковић

ЛОДОВИКО

Свето Кастратовић

МОНТАНО

Љубодраг Беговић

ГЛАСНИК

Предраг Глигорић

Диригент: Ана Зорана Брајовић                     Бинска музика: Дијана Дискић

 

ОТЕЛО 25. новембар 2015. у 19,00 

ОТЕЛО

Душан Плазинић

ДЕЗДЕМОНА

Марија Папајоану, к. г.

ЈАГО

Драгутин Матић

ЕМИЛИЈА

Светлана Несторов

КАСИО

Марко Живковић

РОДРИГО

Слободан Живковић

ЛОДОВИКО

Страхиња Ђокић

МОНТАНО

Павле Жарков

ГЛАСНИК

Гаврило Рабреновић или Предраг Глигорић

Диригент: Ана Зорана Брајовић                     Бинска музика: Дијана Дискић

 

АИДА 28. новембар у 19,00

АИДА

Сања Керкез

(Јасмина Трумбеташ Петровић)

АМНЕРИС

Јелена Влаховић

(Наташа Јовић Тривић)

РАДАМЕС

Хон Ли

АМОНАСРО

Александар Стаматовић

РАМФИС

Ненад Јаковљевић

КРАЉ

Михаило Шљивић

СВЕШТЕНИЦА

Татјана Митић

ГЛАСНИК

Данило Стошић

  Диригент: Ђорђе Павловић                            Бинска музика: Стефан Зекић

 

 

ТОСКА 4. децембар у 19,30

ТОСКА

Ана Рупчић

КАВАРАДОСИ

Марио Малањини, к. г.

СКАРПИЈА

Миодраг Д. Јовановић

ЦРКВЕЊАК

Михаило Шљивић

АНЂЕЛОТИ

Вук Матић

СПОЛЕТА

Дарко Ђорђевић

ШАРОНЕ

Александар Пантелић

ТАМНИЧАР

Страхиња Ђокић

ПАСТИР

Јована Белић

Диригент:Дејан Савић                                         Бинска музика: Стефан Зекић

Прочитајте још архивираних вести