Опера Народног позоришта у Београду - поделе за октобар

АНДРЕ ШЕНИЈЕ 2. октобар у 19,30

Андре Шеније

Душан Плазинић

Жерар

Драгутин Матић

Мадалена де Коањи

Јасмина Трумбеташ Петровић

Берси

Вишња Попов, к. г.

Контеса де Коањи

Дубравка Филиповић

Флевил

Никола Микић

Матије

Михаило Шљивић

Абате/ Опат

Милан Панић

Енкроајабл

Дарко Ђорђевић

Руше

Вук Матић

Шмит 

Свето Кастратовић

Мадлен

Свјетлана Ђокић

Фукије Тенвил

Мирослав Марковски

Дима

Милан Обрадовић

Домоуправитељ

Милан Обрадовић

Диригент: Ђорђе Павловић                                                                                     

 

АНДРЕ ШЕНИЈЕ 10. октобар у 19,30

Андре Шеније

Душан Плазинић

Жерар

Миодраг Д. Јовановић

Мадалена де Коањи

Александра Стаменковић

Берси

Наташа Рашић

Контеса де Коањи

Дубравка Филиповић

Флевил

Никола Микић

Матије

Михаило Шљивић

Абате/ Опат

Синиша Радин

Енкроајабл

Дарко Ђорђевић

Руше

Вук Матић

Шмит 

Свето Кастратовић

Мадлен

Свјетлана Ђокић

Фукије Тенвил

Мирослав Марковски

Дима

Милош Милојевић

Домоуправитељ

Милош Милојевић

Диригент: Ђорђе Павловић                                                                                     

 

ДОН ЂОВАНИ, 12. октобар у 19,30 – МАДЛЕНИАНУМ

Дон Ђовани

 

Комендаторе 

 

Дона Ана

 

Дон Отавио

 

Дона Елвира

 

Лепорело

 

Мазето

 

Церлина

 

Диригент: Крис Мек Кракен, к. г.            

ПОДЕЛА НАКНАДНО!       

                       

КОШТАНА, 16. октобар у 19,30

Хаџи Тома

Драгољуб Бајић

Ката

Дубравка Филиповић

Стојан

Дејан Максимовић

Стана

Марија Јелић

Арса

Дарко Ђорђевић

Васка

Свјетлана Ђокић

Митке

Миодраг Д. Јовановић

Коштана

Евгенија Јеремић

Гркљан

Милан Обрадовић

Салче

Александра Ангелов

Марко

Вук Радоњић

Магда

Наташа Рашић

Софка

Катарина Радовановић

Коца

Исидора Стевановић

Први грађанин

Михаило Оташевић

Други грађанин

Филип Вучић

Трећи грађанин

Милош Милојевић

Полицаја

Никола Микић

Алил

Милан Панић

Асан

Димитрије Илић

Диригент: Ана Зорана Брајовић              

 

РИГОЛЕТО 18. октобар у 19,30

Војвода од Мантове

Дејан Максимовић

Риголето

Љубодраг Беговић

Ђилда

Весна Ђурковић

Монтероне

Александар Стаматовић

Гроф Чепрано

Филип Вучић

Грофица Чепрано

Татјана Митић

Маруло

Павле Жарков

Борса

Синиша Радин

Спарафучиле

Драгољуб Бајић

Мадалена

Жељка Здјелар

Ђована

Исидора Стевановић

Паж

Невена Матић

Тамничар

Филип Вучић

Диригент: Дејан Савић                                                                             

 

БАСТИЈЕН И БАСТИЈЕНА 20. октобар  у 18,00 – ГОСТОВАЊЕ У ВРАЊУ

БАСТИЈЕН

Синиша Радин

БАСТИЈЕНА

Милица Лалошевић

КОЛАС

Милош Милојевић

КОЛИНА

Бојана Бамбић

Госпођа прва виолина

 

Гђа-Гдин друга виолина

 

Господин виола

 

Гђа-Гдин виолончело

 

Господин обоа

 

Госпођа клавир

 

Диригент: Стефан Зекић                                                                            

 

КОШТАНА, 21. октобар у 19,30 – ГОСТОВАЊЕ У ВРАЊУ

Хаџи Тома

Драгољуб Бајић

Ката

Дубравка Филиповић

Стојан

Дејан Максимовић

Стана

Марија Јелић

Арса

Дарко Ђорђевић

Васка

Свјетлана Ђокић

Митке

Миодраг Д. Јовановић

Коштана

Евгенија Јеремић

Гркљан

Милан Обрадовић

Салче

Александра Ангелов

Марко

Вук Радоњић

Магда

Наташа Рашић

Софка

Катарина Радовановић

Коца

Исидора Стевановић

Први грађанин

Михаило Оташевић

Други грађанин

Филип Вучић

Трећи грађанин

Милош Милојевић

Полицаја

Никола Микић

Алил

Милан Панић

Асан

Димитрије Илић

Диригент: Ана Зорана Брајовић              

 

НА УРАНКУ – ПРЕМИЈЕРА, 30. октобар у 19,30

Станка

 

Раде

 

Анђа

 

Реџеп

 

Мујезин

 

Глумац

 

Диригент:  Стефан Зекић                                                                   

ПОДЕЛА НАКНАДНО!       

 

Прочитајте још вести