На репертоару

 
 
 
 
Нед, 3. окт
Чет, 7. окт
Суб, 9. окт
Пон, 11. окт
Сре, 13. окт
Чет, 14. окт
Суб, 16. окт
Пон, 18. окт
Уто, 19. окт
Суб, 23. окт
Пон, 25. окт
Чет, 28. окт
Суб, 30. окт
Нед, 31. окт
Пон, 1. нов
Уто, 2. нов
Чет, 4. нов
Пет, 5. нов
ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ

ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ драма Максима Горког

20:00 · Велика сцена
БЛИСКОСТ, драма Патрика Марбера

БЛИСКОСТ, драма Патрика Марбера

ГОСТУЈЕ ФАКУЛТЕТ САВРЕМЕНЕ УМЕТНОСТИ

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ГАЛА КОНЦЕРТ

ГАЛА КОНЦЕРТ

опере Народног позоришта

20:00 · Велика сцена
ЛЕЧЕЊЕ ДУШЕ IN VIVO

ЛЕЧЕЊЕ ДУШЕ IN VIVO

Ауторски пројекат Хане Анђели

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН трагикомедија Душана Ковачевића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА

ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА опера Кристофа Вилибалда Глука

20:00 · Велика сцена
ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА

ОРФЕЈ И ЕУРИДИКА опера Кристофа Вилибалда Глука

20:00 · Велика сцена
ЛЕЧЕЊЕ ДУШЕ IN VIVO

ЛЕЧЕЊЕ ДУШЕ IN VIVO

Ауторски пројекат Хане Анђели

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
НЕЧИСТА КРВ

НЕЧИСТА КРВ Борисав Станковић/Маја Тодоровић

20:00 · Велика сцена
ДАМА С КАМЕЛИЈАМА

ДАМА С КАМЕЛИЈАМА драма Александра Диме Сина

20:00 · Велика сцена
СЕДАМ СМРТНИХ ГРЕХОВА

СЕДАМ СМРТНИХ ГРЕХОВА балет у кореографији Игора Пастора

20:00 · Велика сцена
ЖЕНСКИ ОРКЕСТАР

ЖЕНСКИ ОРКЕСТАР комедија Жана Ануја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ТОСКА

ТОСКА опера Ђакома Пучинија

20:00 · Велика сцена
МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ

МАЛИ БРАЧНИ ЗЛОЧИНИ драма Ерика Емануела Шмита

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
УРУЧЕЊЕ НАГРАДЕ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ

УРУЧЕЊЕ НАГРАДЕ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ"

у организацији Фондације „Доситеј Обрадовић"

12:00 · Сцена „Раша Плаовић”
ДОН КИХОТ

ДОН КИХОТ балет Лудвига Минкуса

20:00 · Велика сцена
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН трагикомедија Душана Ковачевића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ТАКО ЧИНЕ СВЕ, комична опера В. А. Моцарта

ТАКО ЧИНЕ СВЕ, комична опера В. А. Моцарта

ГОСТУЈЕ ФАКУЛТЕТ МУЗИЧКЕ УМЕТНОСТИ У БЕОГРАДУ

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ИЛУЗИЈÆ

ИЛУЗИЈÆ комедија Пјера Корнеја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
БАЛКАНСКИ ШПИЈУН

БАЛКАНСКИ ШПИЈУН трагикомедија Душана Ковачевића

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
АЛИСА

АЛИСА балет у кореографији Дејана Коларова

ПРОГРАМ - МЛАДИ КОРЕОГРАФИ / ПРЕМИЈЕРА

20:00 · Велика сцена
ИНТИМНОСТИ, докторски уметнички пројекат Анђелка Бероша

ИНТИМНОСТИ, докторски уметнички пројекат Анђелка Бероша

ГОСТУЈЕ АКАДЕМИЈА УМЕТНОСТИ НОВИ САД

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ОЖАЛОШЋЕНА ПОРОДИЦА

ОЖАЛОШЋЕНА ПОРОДИЦА комедија Бранислава Нушића

20:00 · Велика сцена
ЦАРСТВО МРАКА

ЦАРСТВО МРАКА драма Лава Николајевича Толстоја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ИЗБИРАЧИЦА

ИЗБИРАЧИЦА драма Косте Трифковића

20:00 · Велика сцена
НОЋНИ ПИСАЦ

НОЋНИ ПИСАЦ текст Јан Фабр, режија Јан Фабр

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ИЛУЗИЈÆ

ИЛУЗИЈÆ комедија Пјера Корнеја

20:30 · Сцена „Раша Плаовић”
ВУЦИ И ОВЦЕ

ВУЦИ И ОВЦЕ комедија Александра Николајевича Островског

20:00 · Велика сцена
ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ

ВАСА ЖЕЛЕЗНОВА И ДРУГИ драма Максима Горког

20:00 · Велика сцена
ИВАНОВ

ИВАНОВ драма Антона Павловича Чехова

20:00 · Велика сцена
АЛИСА

АЛИСА балет у кореографији Дејана Коларова

ПРОГРАМ - МЛАДИ КОРЕОГРАФИ

20:00 · Велика сцена